"כי דיוור באילת זה עסק מדויק! (איתן קובי)

הראשון בדיוור מפיצה ומחלקת פליירים, עלונים, חוברות, עיתונים, תלי דלת, שקיות, מעטפות ועוד שלל מוצרי פרסום וקידום מכירות.

השירותים שלנו הם באיכות הביצוע הגבוהים ביותר ותמיד מלווים בפיקוח ובקרה תוך כדי עדכון הלקוח בזמן אמת ובאופן שוטף לכל אורך הפרויקט. צוות המדוורים שלנו הנו בוגר וקבוע ואצלנו לכל מדוור יש אזור הפצה קבוע עליו הוא אחראי, מה שמביא את ההפצה לדיוק מקסימלי ולאיכות ביצוע גבוהה. אז אם עמידה בזמנים, איכות הביצוע וההפקת שלאחריו חשובים לכם?

הראשון בדיוור פה בשבילכם.

01 - הפצת תלי דלת

דיוור עלונים לדלתות היא ללא ספק שיטת הדיוור האפקטיבית ביותר . המסר של העסק מונח על ידית הדלת או מוצמד עם מגנט לדלת הבית של קהל היעד באופן מכובד ומסודר . בדיוור זה המסר השיווקי נכנס לבית הלקוח והאפקט הנו גבוה ביותר. אנו בראשון בדיוור מאמינים כי השטח הציבורי בבניין חייב להישאר נקי ומסודר גם מלאחר ההפצה ולכן אנו מחלקים בכל דיוור מפרסם אחד ויחיד. לראשון בדיוור יש הסכמי דיוור עם מנהלי ועד רבים בעיר שסומכים על איכות הביצוע שלנו ומאפשרים למסר להיכנס לבניין ולהישאר על דלתות הדירות. חלוקת תלי דלת בשיטה זו היא היחידה המותרת על פי חוק "חוק המגנטים" ואנו שומרים על ביצוע נקי וחוקי לכל הלקוחות שלנו.  

 

02 - הפצה בתיבות הדואר

סוס מנצח לא מחליפים. דיוור העלונים המוכר, הטוב והזול ביותר לתיבות הדואר בעיר אילת. בחלוקה זו מוכנס העלון לתוך התיבה או בולט ממנה במקצת. חלוקה זו מתאימה בעיקר לחוברות, עיתונים ועלונים שאינם מגנטים או בעלי אפשרות להשחלה על ידית הדלת. 

 
 

03 - פלייר מציץ - הפצה בתיבות הדואר

שיטת דיוור לתיבות, ייחודית ואפקטיבית במיוחד. שיטת "עלון צץ" זו בעצם שיטת דיוור בא המוצר המדוור הנו בעל קיפול מיוחד אשר חלקו נשאר מציץ מחוץ לתיבה וחלקו האחר בתוך התיבה עצמה. בשיטת דיוור זו אזור התיבות "נצבע" במסר השיווקי של העסק כך שהוא גורם ללקוח הפוטנציאלי לזכור מסר אחד קצר וקולע של המפרסם ואף למשוך את העלון מתיבת הדואר ולהיחשף לכל פרטי העלון. 

חלוקת פלייר מציץ מתבצעת בשעות הלילה משתי סיבות והן.

להיות האחרונים שנכנסים לתיבות הדואר על מנת ליצור את האפקט הרצוי מבחינה ויזואלית

לספק חשיפה גדולה למסר השיווקי בבוקר כאשר הלקוח בדרכו לעבודתו.

04 - הפצה במגורי עובדים

אילת בורכה במלונות רבים. אותם מתפעלים אלפי עובדים. רובם צעירים אשר באו לאילת לעבודה מועדפת. רוב עובדי המלונות לנים במתחמים ייעודיים ברחבי העיר "מגורי עובדים". מדובר בקהל צעיר ונמרץ שנחשב לקהל יעד מבוקש ביותר. החלוקה מתבצעת עד לדלתות החדרים וזאת בתיאום מוחלט עם הנהלת המתחמים ובאישורם.

 
 

05 - הפצה בישובי הערבה

חלוקת עלונים ביישובי הערבה  זהו שירות בלעדי לראשון בדיוור. קצת על קהל היעד בערבה. החלוקה בערבה מתבצעת  על ציר כביש 90 (כביש הערבה) בו ממוקמים שתי רשויות מקומיות. חבל איילות – מורכב מקיבוצי הערבה, מקיבוץ איילות ועד לקיבוץ יהל. וכולל גם ישוב קהילתי בשם באר אורה אשר מורכב ברובו מתושבי אילת לשעבר. ערבה תיכונה  - מורכבת ממושבים בעיקר ממושב פארן עד למושב עידן. ומכיל בתוכו ישוב קהילתי בשם צוקים (כפר אמנים). קהל היעד הנו חקלאים בעיקרו בעלי משקים . 

החלוקה מתבצעת בתיבות הדואר שבתוך חדרי הדואר (בצילום המצורף חלוקה במושב עין יהב) . חלוקה בערבה חייבת להיות מתואמת עם אחראי חדרי הדואר ובהסכמתם ובדרך כלל מגובה בתליית  מודעות פרסום בלוחות המודעות שבכניסה לחדרי האוכל וחדרי הדואר. החלוקה מתבצעת בשעות הבוקר ומצריכה אופציית פתיחה של השערים שממוקמים בכל ישוב ואף בקשר צמוד עם רכזי הבטחון והמזכירות בישובים.

06 - הפצה במלונות

חלוקת עלונים וחומרי פרסום במלונות  ובאכסניות העיר אילת מתבצעת בימי חמישי וראשון בזמן קבלת האורחים וכוללת את רוב בתי המלון והאכסניות בעיר .  החומר הפרסומי מחולק לדלפקי הקבלה או לדלפק ייעודי לכך במלון. חלוקה זו ניתן להזמין גם לימים ושעות על פי צורך העסק שלכם.

 

07 - הפצה על רכבים

חלוקת עלונים על רכבים הנה שירות מיוחד וייחודי שמבוצע בשכונות העיר אילת ובעיקר באזור מלונות העיר . לשיטת קד"מ זו מספר יתרונות מרכזיים והם. הגעה עד ליד הלקוח על ידי הכנסת המסר לידית הנהג.  הגעה לקהל יעד תיירות פנים ודילוג על רכבים של תושבי אילת על ידי חלוקה רק לרכבים שאינם בעלי תו חנייה אילתי. יצירת הנעה לפעולה כאשר הלקוח נכנס לרכב ופיזית נמצא במצב בו הוא יכול להגיע לעסק ברכבו. הראשון בדיוור מפעילה "סיירת ניקיון" ביום שאחרי הקמפיין ואנו דואגים שאזור ההפצה יישאר נקי כיאה לעיר תיירות. 

 

08 - קד"מ בלונים - הפצת בלונים על רכבים

הצמדת וקשירת בלונים על מראות רכבים בחניות וצירים מרכזיים. קד"מ בעזרת בלוני הליום הנו דרך יצירתית אשר מעוררת חיבור מידי בין המסר השיווקי ללקוח. כי בייננו מי מאיתנו לא אוהב בלונים?! על מנת שהבלון עדיין ירחף קשור לחוט בשעה שבעל הרכב מגיע לרכבו בבוקר, העבודה מתבצעת לרוב בשעות הבוקר המוקדמות כך שהלקוח נחשף למסר השיווקי "כאקט" השיווקי הראשון בתחילת היום. 

ניתן לדוור מגוון מוצרים נוסף כגון עלונים, חוברות, טסטרים, פרחים ועוד שלל רעיונות.

 
 

09 - דיילות - חלוקה של חומר פרסומי

חלוקה ידנית ע"י דיילים באזורים הומי אדם. טיילת, קניונים, מרכזי קניות ועוד.. הדיילים מקבלים הדרכה על המוצר או העסק אותו הם מקדמים ועוברים ומעבירים את המסר באופן אישי וידני לקהל הלקוחות על פי הדרישה והחתך של בעל העסק. דיילות מבוצעת באופן רגלי או על גבי "הובר-בורד" ממונע .ניתן למתג את הדיילים בביגוד העסק אותו אנו .מקדמים